• s1.jpg

Konferencja Wellness IV edycja

IV edycja - 23 listopada 2014 - Centralna Biblioteka Rolnicza

 

Uczestnicy mieli okazję wysłuchać  interesujących wystąpień: czym jest wellness – dr Ewy Białek, o równoważeniu organizmu – Zbigniewa Dąbczyńskiego, o niesamowitych mikroorganizmach (ProBioEmach) Prezesa Zarządu Stowarzyszenia EkosystEM- DZIEDZICTWO NATURY – Stanisława Kolbusza, Marii Sałygi o krzemie, Patrycji Stępień o psychologii i astrologii oraz Sylwestra Lipskiego – Prezesa Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych na temat nowej organizacji samorządów gospodarczych. Tradycyjnie Gości powitali Robert Sienczewski i Jarosław Szymaniak, właściciele Platformy Produktów i Usług. Organizatorzy zadbali także o zorganizowanie czasu w przerwach między wykładami – była to okazja, by obejrzeć wyśmienity występ dziecięcego zespołu KENSEI,  prezentującego taniec i akrobatykę sportową i  wywołującego okrzyki zachwytu widzów. Goście mogli także poznać ofertę  firmy LIMBA - kosmetyki krzemowe,  ProBiotics - produkty z mikroorganizmami,  CELLFOOD - kosmetyki z tlenem  oraz bakteriami, które w domu z mleka robią pyszny jogurt lub kefir. Można było też skorzystać z masażu biurowego, wykonywanego przez pracowników firmy For Good Health oraz porozmawiać z Patrycją Stępień -  psychologiem i astrologiem.


Patronami medialnymi konferecji byli: Świat Elit, Magazyn VIP, Fakty o Gospodarce, portal Biznes z klasą. Patronami merytorycznymi Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych oraz stowarzyszenie Dziedzictwo Natury, a sponsorem IBI.PL reklama i poligrafia.


W czasie konferencji trwał konkurs, którego laureaci - oprócz nagród w postaci kosmetyków - otrzymali także bilety na szkolenie Piotra Tymochowicza, które odbędzie się w kwietniu przyszłego roku.
Jak zawsze konferencja była bardzo interesująca. Na podkreślenie zasługuje fakt, że z każdą kolejną edycją organizatorzy mają więcej ciekawych pomysłów i zapewniają coraz więcej atrakcji dla Gości. Mamy nadzieję, że 5-ta jubileuszowa edycja będzie na jeszcze wyższym poziomie. Informacji o kolejnych konferencjach szukaj na stronie naszej stronie.

FOTO-RELACJA

 IVedycja3 IVedycja2

IVedycja1IVedzcja4

Więcej zdjęć do obejrzenia TU.

Zapraszamy też na filmy z konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=Eb3AFXQOorY

AkademiaAnnaKalata.jpgCPZif.jpgInstytutZmian.jpgargus_logo.jpgbciti.jpgbiznes_i_ty.jpgcolway.jpgcudowne_zdrowie.jpgduolife.jpgekogazeta.jpgestillo.jpgfundacja_symodo.jpgglobtroter.jpghotel_jablon.jpgizba.jpgjoga_smiej_sie_z_pasja.jpgk2_lider.jpgkonopie_i_zdrowie.jpgkurier365.jpgl1.jpgl2.jpgl5.jpgl6.jpgl7.jpgl8.jpgl9.jpglimba.jpgmbank.jpgnetwork_magazin.jpgorg_spol_zaangazowana.jpgoriflame.jpgotm.jpgpierogi.jpgpoland_fruits.jpgpolska_grupa_hotelowa.jpgprobiotics.jpgprzedsiebiorcyeu.jpgprzepiorki.jpgradio_hobby.jpgrynek_inwestycji.jpgstowarzyszenie.jpgswiat_elit.jpgswiat_zdrowia.jpgtrusted_cosmetics.jpgtv_warszawa.jpgwdt.jpgwellU.jpgwyzsza_szkola_rehabilitacji.jpgxlifewellness.jpgzielony.jpgzrodla_zycia_fundacja.jpg