• s1.jpg

Konferencja Wellness V edycja

21 luty 2015 roku (sobota)

W dniu 21 lutego 2015 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej odbyła się konferencja Wellness zorganizowana przez Platformę Produktów i Usług.

zdjecie inauguracja

 

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Jak zawsze tematyka wykładów była interesująca, można je obejrzeć na naszym kanale youtube:

    https://www.youtube.com/channel/UCUuK5WDGudG92k7UkH7uD8g

A tym razem swoją wiedzą podzielili się z Gośćmi:

Dariusz Żochowski – program Sekret Długowieczności mówił na temat Kto ma racje Lekarz czy TY- Twój organizm?

- Maria Sałyga - właścika firmy Limba Kosmetyki Krzemowe na temat Krzem i produkty krzemowe, ich rola i zastosowanie w życiu człowieka

Marina Sira – z firmy Juice Plus + na temat Jak zmienić nawyki żywieniowe swoje i swojej rodziny
- mgr inż. Sławomir Gacka – prezes ProBiotics Polska na temat Zdrowy człowiek i dom, rola pożytecznych mikroorganizmów ProBioEmy

i ponownie Dariusz Żochowski - DORSIM - tym razem o Działaniu roślin zawartych w naturalnych suplementach diety

 

W części wystawienniczej można było spróbować jabłek z upraw ekologocznych z wykorzystaniem ProBioEmów, pierogów z Pierogarni Piaski (rekomendowanych przez Polską Izbę Technologii i Wyrobów Naturalnych), shaków Body by Vi zastępujących posiłki, jogurtów naturalnych robionych z mleka w domu, napojów Juice Plus+ oraz Synergy.
Można też było kupić produkty takich firm jak TIENS, DORSIM, LIMBA kosmetyki krzemowe, ProBioTics.
Można też było porozmawiać z panią astrolog Patrycją Stępień, kupić biżuterię z czarnego dębu wykonaną przez Jacka Zacharzewskiego, książki autorstwa dr Ewy Danuty Białek, szczoteczek do zębów "Happy Teeth",  czy spróbować czym jest platforma Schumana. Było naprawdę ciekawie.

 

W przerwie odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji OMEGA Pomagamy - zostały licytowane m.in. koszulka Kabaretu Moralnego Niepokoju, bilet na szkolenie Piotra Tymochowicza, bon na zakupy w sklepie Platforma-zakupow.pl, naszyjnik drewniany wykonany przez Jacka Zacharzewskiego i inne.

zdjecie fundacja

 

W kolejnej przerwie - mini-fitness z Dominiką Kuczyńską Schulz (siatkarką, reprezentantką Polski i instruktorką fitness) zaproszoną przez firmę Body by VI promującą zdrowy styl życia.

 

Konferencję obserwowała także telewizja regionalna - krótka relacja ukazała się na ich antenie. Do zobaczenia tu:

http://regionalna.tvp.pl/18967374/21022015 - zaczyna się w 17:40 minucie.

zdjecie tvp

 

 

Na zakończenie dyrektor zarządzający Platformy Produktów i Usług (organizatora konferencji) Robert Sienczewski podsumował ostatnie dwa lata działania firmy - 5 konferencji Wellness, szkolenie Piotra Tymochowicza (kolejne w kwietniu), konferencje na temat sukcesji. Coraz bardziej intensywna współpraca z mediami - artykuły w Świecie Elit, Rynku Inwestycji, na portalu Biznas z Klasą, wystąpienia w klubie dziennikarzy Globtrotter. Platforma Produktów i Usług była też partnerem wielu spotkań PWP oraz inauguracji internetowej telewizji dobrych wiadomości Kalata.tv. A to wszystko tylko przez ostatnie 18 miesięcy.

 

Organizatorzy oraz członkowie założyciele Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych po konferencji o tym jak ważny jest wellness i nasze zdrowie opowiadali w Polskim Radiu24.

zdjecie radio

Jak ktoś nie słuchał zapraszamy:
    http://www.polskieradio.pl/130/3153/Artykul/1383919,Wellness-planety-Rownowaga-i-harmonia-w-zyciu

 

Ukazały się też relacje w prasie. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

 

Patronem Konferencji była

Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych

Stowarzyszenie EkosystEM DZIEDZICTWO NATURY

 

partnerzy

 

 

DZIĘKUJEMY wszystkim prelegentom, wystawcom i Gościom konferencji.

AkademiaAnnaKalata.jpgCPZif.jpgInstytutZmian.jpgargus_logo.jpgbciti.jpgbiznes_i_ty.jpgcolway.jpgcudowne_zdrowie.jpgduolife.jpgekogazeta.jpgestillo.jpgfundacja_symodo.jpgglobtroter.jpghotel_jablon.jpgizba.jpgjoga_smiej_sie_z_pasja.jpgk2_lider.jpgkonopie_i_zdrowie.jpgkurier365.jpgl1.jpgl2.jpgl5.jpgl6.jpgl7.jpgl8.jpgl9.jpglimba.jpgmbank.jpgnetwork_magazin.jpgorg_spol_zaangazowana.jpgoriflame.jpgotm.jpgpierogi.jpgpoland_fruits.jpgpolska_grupa_hotelowa.jpgprobiotics.jpgprzedsiebiorcyeu.jpgprzepiorki.jpgradio_hobby.jpgrynek_inwestycji.jpgstowarzyszenie.jpgswiat_elit.jpgswiat_zdrowia.jpgtrusted_cosmetics.jpgtv_warszawa.jpgwdt.jpgwellU.jpgwyzsza_szkola_rehabilitacji.jpgxlifewellness.jpgzielony.jpgzrodla_zycia_fundacja.jpg