• s1.jpg

Konferencja Wellness VI edycja

24 maja 2015 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie odbyła się szósta już edycja konferencji wellness organizowana przez Platformę Produktów i Usług.


Tradycyjnie już konferencja składała się z części merytorycznej – wykładów i części wystawienniczej – tym razem w dwóch salach – stoisk, na których można było obejrzeć i kupić produkty naturalne. Majowa edycja poświęcona była odchudzaniu.

IMG 7865

 

Konferencję – w samo południe – rozpoczął Robert Sienczewski, dziękując sponsorom, partnerom, patronom medialnym i uczestnikom. Wykład inauguracyjny wygłosiła dr Ewa Danuta Białek, autorka 28 książek, w tym najnowszej „Liderzy jutra”. Mówiła ona o tym, jak sprawić żeby mieć ładną sylwetkę i motywację do jej utrzymania przez cały rok, a nie tylko wiosną i latem gdy konieczność założenia kostiumu kąpielowego bardzo nas motywuje (szczególnie dotyczy to kobiet). Następnie Beata Ratkowska mówiła o tym jak się odchudzać, żeby było to zdrowe i bezpieczne dla naszego organizmu. Potem chwila relaksu – joga śmiechu z Karin Lesiak. I zrelaksowaniu uczestnicy mogli posłuchać jak nie odchudzić swoich finansów – wystąpienie znanego finansisty Andrzeja Spuły. Finanse – nawet tak dobrze omówione – to temat trudny dlatego wszyscy z radością powitali przerwę na kawę – serwowaną przez partnera konferencji – firmę Big Steam.

 

W trakcie przerwy na uczestników oprócz kawy czekały też ekologiczne jabłka, soki, naturalne shaki, jogurty, które można zrobić z mleka samemu w domu.  Były także pyszne pierogi z certyfikatem Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych z Pierogarnii Piaski.


A po przerwie – wykład dnia – Anna Kalata opowiedziała o swojej przemianie. Kto nie mógł przyjść może nadrobić oglądając wykład w telewizji dobrych wiadomości Kalata.tv. Polecamy także zakup książki „Prawdziwe zmiany” - można ją kupić w sklepie sponsora – www.platforma-zakupow.pl, w trakcie konferencji można było także zdobyć autograf autorki.


I kolejny ważny wykład stałego partnera konferencji – Jan Kolbusz z firmy ProBiotics opowiedział jak ważną rolę pełnią mikroorganizmy nie tylko w życiu codziennym, ale także jak mogą nam pomóc odzyskać ładną i zgrabną sylwetkę. Wyroby z mikroorganizmami można było kupić na stoisku można też zamówić w sklepie platforma-zakupow.pl
I znów chwila relaksu z jogą śmiechu i kolejna przerwa kawowa. Największym zainteresowaniem na tej przerwie cieszyło się stoisko Instytutu Zmian Anny Kalaty. A po podjęciu decyzji o zmianach uczestnicy z chęcią oglądali kosmetyki, które im w tych zmianach także mogą pomóc takich firm jak WellU, Colway, Limba Kosmetyki Krzemowe, Smooth Kosmetyki naturalne, produkty LifeWave, Forever, LR Health and Beauty System. Nie można także zapomnieć o niezapomnianych doznaniach jakie towarzyszyły uczestnikom przy testach platformy Schumana. W trakcie przerw też uczestnicy wypełniali ankiety i kupony konkursowe, bo nagrody były naprawdę atrakcyjne.
I nieuchronnie zbliżyła się ostatnia część konferencji – wykład Marii Skoczek ze Świata Zdrowia na temat diety spersonalizowanej i Ireneusza Ciary eksperta w programie TVP HD „Przez żołądek do zdrowia” o tym jak jeść żeby być zdrowym. Na koniec przedstawiciel organizatora ogłosił wyniki konkursu i rozdał nagrody – upominki ufundowane przez sponsorów i partnerów konferencji, w tym kupony rabatowe na wizytę w znanej klinice dr Beaty Dethloff. Wszystkie Panie prelegentki otrzymały piękne bukiety kwiatów od Floro Design. 

 

Były podziękowania (dla tych którzy pomimo pięknej pogody za oknem chcieli poszerzać swoją wiedzę), uśmiechy, wspólne zdjęcie z prelegentami i oczywiście zaproszenie na kolejną – siódmą już edycję konferencji wellness pod hasłem „Zdrowy człowiek, Zdrowy dom”, która odbędzie się we wrześniu.

 

Relacja fotograficzna do obejrzenia na naszym profilu na FB:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.848321985203600.1073741866.571224002913401&type=1

logotypy prezentacja

 

 

AGENDA KONFERENCJI:

 

12:00 - 12:15      Przywitanie uczestników – Robert Sienczewski, Jarosław Szymanek,
Platforma Produktów i Usług
12:15 - 12:45   Odchudzanie na wiosnę i lato, a co z zimą i jesienią? dr Ewa Białek
Instytut Psychosyntezy
12:45 - 13:15   Bezpieczne odchudzanieBeata Ratkowska
LR Health and Beauty System
13:15 - 13:30   Śmiej się i chudnijKarin Lesiak – Joga Śmiechu
13:30 - 14:15   Zdrowe Finanse – jak je pomnażać, a nie odchudzać  - Andrzej Spuła -
Money Couch
14:15 - 14:45   Przerwa, konkurs i prezentacja wystawców
14:45 - 15:30   Jak skutecznie zmienić swój wygląd i sposób myślenia - Anna Kalata -
Instytut Zmian, Kalata TV
15:30 - 16:00   Mikroorganizmy i ich rola w odchudzaniu, Jan Kolbusz, ProBiotics Polska
16:00 - 16:15   Śmiej się i chudnij – Karin Lesiak  - Joga śmiechu
16:15 - 16:45   Przerwa, konkurs i prezentacja wystawców
16:45 - 17:15   Zalety diety spersonalizowanej - Maria Skoczek – Świat Zdrowia
17:15 - 17:45   Żywienie profilaktyczne, jak jeść aby być zdrowym Ireneusz Ciara -
terapeuta żywieniowy, ekspert w programie TVP HD „Przez żołądek do zdrowia”
17:45 - 18:00   Ogłoszenie wyników konkursu. Podsumowanie i zakończenie konferencji
- Robert Sienczewski, Jarosław    Szymanek - Platforma Produktów i Usług

AkademiaAnnaKalata.jpgCPZif.jpgInstytutZmian.jpgargus_logo.jpgbciti.jpgbiznes_i_ty.jpgcolway.jpgcudowne_zdrowie.jpgduolife.jpgekogazeta.jpgestillo.jpgfundacja_symodo.jpgglobtroter.jpghotel_jablon.jpgizba.jpgjoga_smiej_sie_z_pasja.jpgk2_lider.jpgkonopie_i_zdrowie.jpgkurier365.jpgl1.jpgl2.jpgl5.jpgl6.jpgl7.jpgl8.jpgl9.jpglimba.jpgmbank.jpgnetwork_magazin.jpgorg_spol_zaangazowana.jpgoriflame.jpgotm.jpgpierogi.jpgpoland_fruits.jpgpolska_grupa_hotelowa.jpgprobiotics.jpgprzedsiebiorcyeu.jpgprzepiorki.jpgradio_hobby.jpgrynek_inwestycji.jpgstowarzyszenie.jpgswiat_elit.jpgswiat_zdrowia.jpgtrusted_cosmetics.jpgtv_warszawa.jpgwdt.jpgwellU.jpgwyzsza_szkola_rehabilitacji.jpgxlifewellness.jpgzielony.jpgzrodla_zycia_fundacja.jpg